Hakkımızda

Yargı ve Yediiklim yayınlarının ortak kuruluşu olan Benim Hocam Yayınları 2016 yılında kurulmuştur. Uzun yıllardır KPSS yayıncılığında sektörün liderleri olan bu iki firma, yardımcı kaynak yayıncılığında da sektör lideri olmak için 2 yıl önce Benim Hocam Yayınlarını kurmuş ve Eğitim Dünyası Yayınları işbirliği ile kurumsal pazarda güvenilir çözüm ortağınız olmak için gerekli tüm yatırımlarını tamamlamıştır.

5. Sınıftan 12. Sınıfa kadar her sınıf düzeyinde üst düzey yayın kalitesiyle hazırlanmış;

*Konu Anlatım Fasikülleri / Soru Fasikülleri (Sınav Koçu Serisi)

*Soru Bankaları (1000 Soru Serisi)

*Başarı İzleme Sistemi (BİS)

*Konu Testleri

*Deneme Sınavları

Ürünlerimizle tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreten bir firma olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Hepimiz yorucu bir maratonda birlikte koşuyoruz. Eğitim Dünyası Yayın Kurulu olarak ihtiyaçlarınızı hem öğretmen olarak okulda hem de ebeveyn olarak evde en yakın noktadan gözlemleyebiliyoruz.

Yayınlarımız, ülkemizde sürekli değişim ve gelişim içinde olan eğitim sistemi ön planda tutularak yeni öğretim metotlarını özümsemiş yazar kadrolarımız tarafından titizlikle hazırlanmıştır.

Yorumlama, kavrama, değerlendirme, analiz gibi bilişsel öğretim basamaklarını uyguladığımız ve konuların bölümlere göre anlatıldığı tam öğrenmeyi destekleyen Konu Anlatım Fasikülleri, konu kavramayı kontrol eden Başarı İzleme Sınavları (BİS), konu kavramayı tamamlayan Soru Fasikülleri ve Soru Bankaları, Konu Testleri ve Deneme Sınavları, eksiksiz öğrenme hedefli yayın çeşitliliği ile sizlere en iyiyi sunmaktayız.

Ayrıca öğrencilerimizin başarısı için gerekli yayınlarla birlikte sınıf içi eğitimi kolaylaştıran ve zaman kazandıran akıllı tahta uygulamaları,

Ölçme değerlendirme ve öğrenci izleme konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak "Eğitim Dünyası BİS (Başarı İzleme Sistemi)" uygulamalarımızla,

Öğrencilerimizin evlerinde ders çalışırken takıldığı her konu ve soruyla ilgili uzman öğretmenlerden destek alabildiği "Eğitim Dünyası Sınav Koçu Sınava Hazırlık Sistemi" ile fark yaratmak için sizlerin yanındayız.